Ogłoszenia – 5 Niedziela Wielkanocy – 07.05.2023 r.

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie.

  2. Również serdecznie dziękuję za ofiarowanie kwiatów dla Matki Bożej i za pomoc w wiosennych pracach wokół kościoła.

  3. Nabożeństwa majowe sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski.

  5. W poniedziałek kancelaria parafialna będzie nieczynna.

  6. W sobotę o godz. 17 Msza Święta wotywna o Duchu Świętym. Natomiast z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie z procesją z figurą Matki Bożej, a następnie nabożeństwo majowe. Tego dnia nie będzie nabożeństwa do św. Jadwigi.

  7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11 odbędzie się uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej, a 21 maja na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 12.30 odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej.