Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocy – 14.05.2023 r.

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary jakie w ubiegłą niedzielę złożyliście na potrzeby gospodarcze naszej parafii i za wpłaty indywidualne na konto.

  2. Również serdecznie dziękuję rodzicom dzieci komunijnych i rocznicowych za wczorajsze gruntowne posprzątanie naszego kościoła i jego otoczenia, zwłaszcza za umycie okien. Dziękuję też za udekorowanie ołtarza.

  3. Nabożeństwa majowe sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek uroczystość św. Andrzeja Boboli. Tego dnia, w 85 rocznicę kanonizacji i sprowadzenia jego relikwii, w narodowym sanktuarium przy ul. Rakowieckiej 61 w Warszawie zostanie o godz. 18 odprawiona Msza Święta przez biskupów metropolii warszawskiej, na którą zapraszają oo. jezuici.

  5. W piątek rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Połączona ona będzie z nabożeństwem majowym. W dni nowenny nie będzie nabożeństw do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Jadwigi.

  6. W sobotę nasz ordynariusz, Kazimierz kard. Nycz, będzie obchodził 50 rocznicę święceń kapłańskich. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za niego.

  7. W przyszłą niedzielę, z racji 3. miesiąca, po Mszach wolontariusze Caritas będą zbierali do puszek ofiary dla naszych podopiecznych. Natomiast na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 12.30 grupa dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Pamiętajmy o nich i ich rodzinach w naszej modlitwie. Ponadto o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.