Ogłoszenia – 14 Niedziela Zwykła – 09.07.2023 r.

  1. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

  2. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

  3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek święto św. Benedykta, w środę wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, w czwartek świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta, a w sobotę św. Bonawentury.

  4. W czwartek nie ma Mszy Świętej o godz. 8. Natomiast Msza Święta o godz. 17, z racji rocznicy śmierci Elżbiety Bonifacji, córki św. Jadwigi Królowej, zostanie odprawiona za rodziców i rodziny po utracie dziecka. Po Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie z procesją z figurą Matki Bożej.

  5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary dla naszych podopiecznych.

  6. Informacja dla osób przygotowujących posiłek dla pielgrzymów w dniu 6 sierpnia. W tym roku potrzebne jest przygotowanie ok. 100 posiłków więcej (osoby towarzyszące pielgrzymom w niedzielę) i na późniejszą godzinę, czyli na godz. 14.00.