Ogłoszenia – 15 Niedziela Zwykła – 16.07.2023 r.

  1. Serdecznie dziękuję za ofiarowanie kwiatów i roślin: przed obraz Jezusa Miłosiernego, przed figurę Matki Bożej Fatimskiej i przed obraz Matki Bożej Częstochowskiej.

  2. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

  3. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary dla naszych podopiecznych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: w sobotę święto św. Marii Magdaleny.

  5. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 19. W trakcie adoracji dodatkowa możliwość skorzystania ze spowiedzi.

  6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.

  7. W przyszłą niedzielę oraz w niedzielę, 30 lipca, będą zbierane ofiary, jako wsparcie dla osób, którzy przygotowują obiad dla pielgrzymów, którzy 6 sierpnia przez naszą parafię będą zdążali na Jasną Gorę. Serdecznie zachęcam też nowe osoby do włączenia się w przygotowywanie tego posiłku.