Ogłoszenia – 16 Niedziela Zwykła – 23.07.2023 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary dla podopiecznych naszej Caritas, zaś samych podopiecznych zapraszam w sobotę od godz. 14.30 po odbiór paczek.

  2. Dziękuję również za ofiarowanie sadzonek rudbekii oraz za ofiarowanie i udekorowanie kwiatami prezbiterium.

  3. Dziękuję też za ofiarowanie nowych obrusów na stoliki: przy filarze i w prezbiterium.

  4. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

  5. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Kingi, we wtorek święto św. Jakuba, w środę wspomnienie św. Joachima i Anny (tego dnia pamiętajmy o modlitwie za naszych dziadków prosząc dla żywych o Boże błogosławieństwo, zaś dla zmarłych o życie wieczne), a w sobotę św. Marty, Marii i Łazarza.

  6. Dziś i w przyszłą niedzielę zbieram ofiary, jako wsparcie dla osób, którzy przygotowują obiad dla pielgrzymów, którzy 6 sierpnia przez naszą parafię będą zdążali na Jasną Gorę. Nowe osoby, które chcą się włączyć w przygotowanie posiłku proszę o kontakt. Także osoby, które przygotowują posiłki proszę o kontakt.

  7. W zakrystii można nabyć: modlitewnik dla osób starszych Pozostań z nami, Panie Jezu w cenie 21 zł oraz pamiątkowe różańce związane z konsekracją naszego kościoła w cenie 20 zł.