Ogłoszenia – 21 Niedziela Zwykła – 27.08.2023 r.

  1. Serdecznie dziękuję za wczorajszy udział w Apelu Jasnogórskim i w modlitewnej łączności z sanktuarium Matki Bożej oraz za ofiarowanie lilii pod obraz Matki Boskiej Częstochowskiej.

  2. Dziękuję również za ofiary, które w ubiegłą niedzielę złożyliście na potrzeby podopiecznych naszej parafialnej Caritas.

  3. Informuję, że wczoraj zostały zakończone prace remontowe w wieży. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w te prace.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Augustyna, a we wtorek męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

  5. W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 16 możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 17 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa. Po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszopiątkowe. Od godz. 18.15 kolejna możliwość skorzystania ze spowiedzi i o godz. 19 dodatkowa Msza Święta.

  6. W piątek przypada też 84. rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach.

  7. W piątek również rozpoczniemy modlitewną nowennę przed beatyfikacją rodziny Ulmów.

  8. W sobotę, pierwszą miesiąca, o godz. 16.15 spotkanie Róż różańcowych połączone z pierwszym nabożeństwem 5 pierwszych sobót miesiąca. O godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a po niej Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi.

  9. Ponieważ kończą się wakacje, to od przyszłej niedzieli Msze Święte w niedziele sprawowane będą o godz. 9, 11 i 17. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.30.

  10. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby gospodarcze parafii. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 11.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, odbędzie się nabożeństwo eucharystyczne z procesją.