Ogłoszenia – 23 Niedziela Zwykła – 10.09.2023 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary, jakie w ubiegłą niedzielę złożyliście na potrzeby gospodarcze parafii.

  2. Bardzo proszę o modlitwę w intencji finalizacji zakupu i przywiezienia kopii krzyża wawelskiego.

  3. W tym tygodniu w liturgii: w środę wspomnienie św. Jana Chryzostoma, w czwartek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w piątek wspomnienie NMP Bolesnej, a w sobotę św. św. Korneliusza i Cypriana.

  4. Dziś rozpoczyna się XIII Tydzień Wychowania pod hasłem „Wspólnota słuchająca i ewangelizująca” oraz kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

  5. W środę, z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 17 nabożeństwo fatimskie z procesją z figurą Matki Bożej. Tego dnia nie będzie nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

  6. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji. Podczas adoracji od godz. 18.15 możliwość skorzystania ze spowiedzi.

  7. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary do puszek dla naszych podopiecznych.

  8. Również w przyszłą niedzielę rozpocznie się w naszej parafii przygotowanie do przyjęcia Komunii Świętej i wznowimy przygotowania do bierzmowania. Po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 17 zapraszam kandydatów do bierzmowania. Zapraszam młodzież od klasy ósmej wzwyż. To ostatni termin zgłaszania przez rodziców kandydatów.

  9. Także w przyszłą niedzielę o godz. 17 Msza Święta zbiorowa za wstawiennictwem św. o. Pio zakończona błogosławieństwem jego relikwiami.