Ogłoszenia – 25 Niedziela Zwykła – 24.09.2023 r.

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby podopiecznych naszej parafialnej Caritas. Natomiast naszych podopiecznych zapraszam w sobotę od godz. 14.30 po odbieranie darów.

  2. Dziękuje też za ofiarowanie roślin do jesiennej dekoracji ołtarza i terenu wokół kościoła. Dziękuję też za wykonanie tej dekoracji i zasadzenie roślin: przed kościołem, pod krzyżem i przy grocie Matki Bożej.

  3. W tym tygodniu będą utrudnienia w dotarciu do kancelarii za racji prowadzonego remontu wejścia do niej.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, w środę św. Wincentego à Paulo, w czwartek św. Wacława, w piątek święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, a w sobotę wspomnienie św. Hieronima.

  5. W czwartek, w rocznicę beatyfikacji bł. ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. s. Faustyny odbędzie się po raz kolejny akcja „Koronka na ulicach świata”. Pragnę, aby i w tym roku nasza wspólnota włączyła się w nią. Zapraszam więc w czwartek na godz. 15 pod krzyż misyjny, abyśmy wspólnie odmówili Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

  6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. W naszej parafii odprawiane one będą: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych.

  7. Również w przyszłą niedzielę będziemy gościli p. Barbarę Socha, która przed Mszami Świętymi przybliży nam beatyfikowaną rodzinę Ulmów z Markowej.

  8. Ofiary składane, w przyszłą niedzielę, na tacę przeznaczone będą na potrzeby gospodarcze parafii. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, odbędzie się nabożeństwo eucharystyczne z procesją, a następnie spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 17 spotkanie kandydatów do bierzmowania.