Ogłoszenia – 27 Niedziela Zwykła – 08.10.2023 r.

  1. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby gospodarcze naszej parafii. Szczególnie dziękuję osobom, które odważyły się te ofiary zbierać. Dziękuję też rodzinie, która ofiarowała sadzonki roślin przed mur kościelny.

  2. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych.

  3. W tym tygodniu w liturgii: w piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

  4. W dniach 11-13 października na godz. 19.30 parafia św. Anny w Piasecznie zaprasza na rekolekcje dla osób po stracie dziecka poczętego.

  5. W piątek, z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 17 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie, które włączone będzie w nabożeństwo październikowe.

  6. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.

  7. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski, dlatego po Mszach Świętych będą zbierane ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga w edukacji dzieci i młodzież z ubogich rodzin, natomiast ofiary dla podopiecznych Caritas będą zbierane za dwa tygodnie.

  8. Również w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. To ostatni termin zgłaszania dzieci do przygotowań.

  9. Od przyszłej niedzieli będą przyjmował intencje mszalne na rok 2024.

  10. Jeśli ktoś przyniósł do wypożyczenia zdjęcia do parafialnego kalendarza na rok 2024 to proszę o kontakt w zakrystii po Mszy Świętej.