Ogłoszenia – 28 Niedziela Zwykła – 15.10.2023 r.

  1. Serdecznie dziękuję za ofiarowanie kwiatów zarówno do dekoracji ołtarza, jak i dla Matki Bożej: przed obrazy i przed figurę.

  2. Przypominam, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w naszej parafii: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00, a tygodniu po Mszach Świętych.

  3. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza (dzień modlitw za pracowników służby zdrowia), w czwartek wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w piątek św. Jana Kantego.

  4. Dziś, zgodnie z zapowiedzią, z racji Dnia Papieskiego, po Mszach Świętych zbierane są ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga w edukacji dzieci i młodzież z ubogich rodzin.

  5. Od dziś przyjmuję intencje na rok 2024, natomiast od jutra będę przyjmował wypominki. Kartki do wpisywania osób zmarłych znajdują się na stoliku w kruchcie.

  6. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo październikowe i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania ze spowiedzi.

  7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby misji, natomiast po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary do puszki dla naszych podopiecznych.

  8. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17 nabożeństwo do św. O. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona błogosławieństwem jego relikwiami.

  9. Dziś odbywają się wybory parlamentarne. Udział w nich jest narodową powinnością i patriotycznym obowiązkiem wobec Ojczyzny.