Ogłoszenia – 31 Niedziela Zwykła – 05.11.2023 r.

  1. Dziękuję za ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na rzecz powstającej parafii w Mysiadle.

  2. Dziękuję też za przygotowanie dekoracji listopadowej oraz za ofiarowanie sadzonek: ciemierników, funkii i liliowców.

  3. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek święto rocznicy poświęcenia bazyliki laterańskiej, w piątek wspomnienie św. Leona, a w sobotę św. Marcina.

  4. Jutro o godz. 16.40 wypominki, a o godz. 17 Msza Święta za zmarłych w nich zgłoszonych. Wypominki można nadal składać w zakrystii lub kancelarii. W listopadzie w tygodniu na zakończenie Mszy Świętych sukcesywnie ogarniamy poszczególnych zmarłych modlitwą odmawiając za nich dziesiątkę Różańca. Przypominam, że do 8 listopada możemy codziennie uzyskać dla zmarłych odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie (choćby w myśli) modlitwy za zmarłych.

  5. W sobotę przypada 105. rocznica odzyskania niepodległości. Zapraszam na godz. 17 na nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie na Mszę Świętą wotywną o Duchu Świętym.