Ogłoszenia – 32 Niedziela Zwykła – 12.11.2023 r.

  1. Serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę, a przeznaczone na potrzeby gospodarcze.

  2. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski, w czwartek Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, w piątek św. Elżbiety węgierskiej, a w sobotę bł. Karoliny Kózkówny.

  3. Niestety w tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko w sobotę.

  4. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i do godz. 19 możliwość adoracji i skorzystania z sakramentu spowiedzi.

  5. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali do puszek ofiary dla naszych podopiecznych.

  6. Także w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Natomiast o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.