Ogłoszenia – 33 Niedziela Zwykła – 19.11.2023 r.

  1. Dziękuję za modlitwę za mój wyjazd do Karkowa na Wawel.

  2. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych.

  3. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek ofiarowania NMP, w środę św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej (pamiętajmy więc w naszych modlitwach o naszym p. organiście), a w piątek św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00, z racji ostatniej niedzieli roku liturgicznego, wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia (za publiczne odmówienie tego aktu można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go albo za siebie albo za osobę cierpiącą w czyśćcu).

  5. Zbliża się Adwent. Nasze tegoroczne rekolekcje adwentowe odbędą się w dniach 3-5 grudnia, a poprowadzi je o. Tomasz Leśniewski, który w zeszłym roku prowadził Misje Święte. Jak co roku poszukuję też chętnych do zakupów róż do udekorowania Roratki na 8 grudnia, na uroczystość Niepokalanego Poczęcia.