Ogłoszenia – 3 Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024 r.

1. Dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad Gentes.

2. W okresie Wielkiego Postu sprawowane są nabożeństwa pasyjne: Gorzkie Żale w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9; Droga krzyżowa w piątki o godz. 17.30. Za udział w tych nabożeństwach, pod zwykłymi warunkami, można uzyskać odpust zupełny.

3. Przypominam, że przy obrazie Jezusa Miłosiernego stoi kosz na wielkopostne dary: żywność o przedłużonej dacie trwałości oraz środki czystości.

4. Dziś rocznica nominacji Kazimierza kard. Nycza na ordynariusza naszej archidiecezji, a jutro dzień imienin. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

5. W tym tygodniu w liturgii: jutro święto św. Kazimierza.

6. Jutro o godz. 16.40 modlitwa wypominkowa, a o godz. 17 Msza Święta w intencji zmarłych zgłoszonych w wypominkach.

7. W czwartek, pierwszy miesiąca, o godz. 8.00 Msza Święta wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po niej nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

8. W piątek na plebanii o godz. 19 spotkanie Grupy biblijnej.

9. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym, na którą serdecznie zaprasza nasz grupa Odnowy w Duchu Świętym „Źródło Nadziei”.