Ogłoszenia – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07.04.2024 r.

  1. Dziękuję serdecznie za ofiary złożone w Wielki Piątek na utrzymanie bazyliki Grobu Pańskiego w Jerozolimie oraz w Poniedziałek Wielkanocny na potrzeby KUL.

  2. Dziękuję również za pomoc we wczorajszym posprzątaniu dekoracji na Triduum Paschalne oraz za ofiarowanie kwiatów dla Matki Bożej. Proszę też o odbieranie pożyczonych parafii rzeczy do zrobienia dekoracji.

  3. Informuję, że, po konsultacji z Radą Parafialną podjąłem decyzję, że z założenia w pierwszą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11 nie będzie chrztów.

  4. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Na godz. 15 zapraszam na Koronkę do Bożego Miłosierdzia połączoną z dodatkowym nabożeństwem.

  5. Od tego tygodnia (po zakończeniu Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocy) znów będą sprawowane dodatkowe nabożeństwa o godz. 17: w środy do MB Nieustającej Pomocy, a w soboty do św. Jadwigi królowej.

  6. W tym tygodniu w liturgii: jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

  7. Jutro podczas Mszy Świętej o godz. 17 będzie można dokonać Duchowej adopcji dziecka poczętego.

  8. W piątek o godz. 19 na plebanii spotkanie Grupy biblijnej.

  9. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym, na którą serdecznie zaprasza nasz grupa Odnowy w Duchu Świętym „Źródło Nadziei”.

  10. W niedzielę 12 maja po Mszy Świętej o godz. 11 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz do Rocznicy I Komunii Świętej. Rocznica odbędzie się w niedzielę 19 maja na Mszy Świętej o godz. 11.