Ogłoszenia – 3 Niedziela Wielkanocy – 14.04.2024 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby gospodarcze parafii, a szczególnie dziękuję osobom, które te ofiary zbierały.

  2. Dziś rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W nawiązaniu do kazania zachęcam, aby w tym tygodniu kontynuować, wrócić lub zacząć czytać Księgę Psalmów.

  3. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu. Po Eucharystii Koronka do Miłosierdzia Bożego, a następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji do godz. 19. Od godz. 18.15 możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi.

  4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na Seminarium Duchowne w Warszawie, a po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali ofiary dla naszych podopiecznych. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 11 spotkanie dzieci przygotowujących się do Komunii Świętej.