Ogłoszenia – 4 Niedziela Wielkanocy – 21.04.2024 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego. Proszę więc o modlitwę w tej intencji.

2. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary dla naszych podopiecznych.

3. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski, a w czwartek święto św. Marka, ewangelisty.

4. W poniedziałek o godz. 9.15 na plebanii spotkanie księży, zwłaszcza proboszczów naszego dekanatu. Proszę o modlitwę o owocność tego spotkania.

5. W środę nie będzie nabożeństwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. Decyzją naszego ordynariusza Kazimierza kard. Nycza, przez najbliższe dwa lata, wszystkie parafie dekanatu piaseczyńskiego, będą przekazywały jedną tacę w kwartale parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki na pomoc w rozpoczęciu budowy kościoła. Dlatego w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na ten cel.

7. W dniach 6-7 maja w kościele św. Anny w Piasecznie będzie miało miejsce nawiedzenie relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Dokładny program uroczystości znajduje się w gablocie, na stronie parafialnej i na parafialnym facebooku.