Ogłoszenia – 6 Niedziela Wielkanocy – 05.05.2024 r.

 1. Serdecznie dziękuję osobom zaangażowanym w odbudowę kapliczki na Siedliskach. Dziękuję też za liczny udział w jej poświęceniu i nabożeństwie majowym przy niej. Fotorelacja z tej uroczystości znajduje się na parafialnym facebooku.

 2. Ks. Leszek Kwiatkowski, proboszcz par. bł. ks. Jerzego Popiełuszki na Mysiadle bardzo serdecznie dziękuje za ofiary, które złożyliście w ubiegłą niedzielę na potrzeby tworzącej się parafii.

 3. Nabożeństwa majowe sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

 4. W tym tygodniu w liturgii: jutro święto świętych apostołów Filipa i Jakuba, a w środę uroczystość św. Stanisława, męczennika, głównego patrona Polski.

 5. Jutro o godz. 16.40 wypominki, a o godz. 17 Msza Święta w intencji zmarłych w nich zgłoszonych.

 6. Jutro i we wtorek w kościele św. Anny w Piasecznie będzie miało miejsce nawiedzenie relikwii błogosławionej Rodziny Ulmów. Dokładny program uroczystości znajduje się na plakacie w gablocie, na stronie parafialnej i na parafialnym facebooku. Ponieważ udaję się na przywitanie relikwii, dlatego jutro nabożeństwo majowe recytowane.

 7. We wtorek o godz. 19 w Sali na chórze (wejście drzwiami przy konfesjonale) odbędzie się spotkanie Odnowy w Duchu Świętym Źródło nadziei. Serdecznie zapraszam.

 8. W piątek rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Połączona ona będzie z nabożeństwem majowym. W dni nowenny nie będzie nabożeństw do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Jadwigi Królowej.

 9. W piątek o godz. 19 na plebanii spotkanie Grupy biblijnej.

 10. W sobotę o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi, a następnie Msza Święta wotywna o Duchu Świętym.

 11. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz do Rocznicy I Komunii Świętej. Rocznica odbędzie się w niedzielę 19 maja na Mszy Świętej o godz. 11.