Ogłoszenia – Niedziela (Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego) – 12.05.2024 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na potrzeby gospodarcze parafii, a szczególnie dziękuję osobom, które te ofiary zbierały. Dziękuję też za ofiary, które wpływają na konto parafialne oraz za składane do puszki pod figurą św. Józefa.

  2. Również serdecznie dziękuję za ofiarowanie kwiatów dla Matki Bożej.

  3. Przypominam, że Nabożeństwa majowe sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek święto św. Macieja, apostoła, a w czwartek uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona naszej metropolii.

  5. Jutro z racji 13. dnia miesiąca, po Mszy Świętej i nabożeństwie majowym, nabożeństwo fatimskie.

  6. W czwartek o godz. 18 w narodowym sanktuarium św. Andrzeja Boboli przy ul. Rakowieckiej 61 w Warszawie zostanie odprawiona Msza Święta pod przewodnictwem naszego ordynariusza Kazimierza kard. Nycza, na którą zapraszają oo. jezuici.

  7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11 odbędzie się uroczystość Rocznicy I Komunii Świętej, a w niedzielę 26 maja na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 12.30 odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej.

  8. Przypominam, że w przyszłą niedzielę kończy się okres Komunii Świętej wielkanocnej.

  9. W przyszłą niedzielę, z racji 3. miesiąca, po Mszach Świętych wolontariusze Caritas będą zbierali do puszek ofiary dla naszych podopiecznych. O godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami.