Ogłoszenia – Niedziela-uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 19.05.2024 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci komunijnych i rocznicowych za wczorajsze gruntowne posprzątanie naszego kościoła i jego otoczenia, zwłaszcza za umycie okien, za skoszenie trawy i posadzenie nowych kwiatów w gazonach wokół kościoła. Dziękuję też za udekorowanie ołtarza.

  2. Przypominam, że nabożeństwa majowe odprawiane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, a w tygodniu po Mszach Świętych.

  3. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary. Natomiast w sobotę od godz. 14 zapraszamy naszych podopiecznych po odbieranie paczek.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, w czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w piątek wspomnienie Maryi Wspomożycielki Wiernych (dzień modlitw za Kościół w Chinach).

  5. W przyszłą niedzielę na dodatkowej Mszy Świętej o godz. 12.30 grupa dzieci przystąpi do I Komunii Świętej. Pamiętajmy o nich i ich rodzinach w naszej modlitwie.

  6. W czwartek 30 maja będziemy przeżywali uroczystość Bożego Ciała. Osoby dekorujące ołtarze proszę o kontakt.