Ogłoszenia – 10 Niedziela Zwykła – 09.06.2024 r.

  1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które wczoraj uczestniczyły w odpuście ku czci naszej patronki św. Jadwigi Królowej. Szczególnie dziękuje osobom, które udekorowały ołtarz na tę uroczystość.

  2. Nie mniej serdecznie dziękuję za ofiary jakie w Boże Ciało i w poprzednią niedzielę złożyliście na zakup relikwiariów. Dziękuję osobom, które te ofiary zbierały w niedzielę. Dziękuję też za ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej.

  3. Informuję że wczoraj, w uroczystość św. Jadwigi powołałem na trzyletnią kadencję nową Parafialną Radę duszpastersko-ekonomiczną.

  4. Informuję też, że na parafialnym facebooku znajduje się fotorelacja z uroczystości Bożego Ciała.

  5. Informuję również, że w minionym tygodniu zostały wykonane początkowe prace związane z montażem drzwi w kruchcie kościoła.

  6. Przypominam, że nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

  7. W tym tygodniu w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Barnaby apostoła, w czwartek św. Antoniego z Padwy, a w piątek bł. Michała Kozala.

  8. W czwartek, z racji 13. dnia miesiąca, nie będzie Mszy Świętej o godz. 8. Natomiast po Mszy Świętej o godz. 17 nabożeństwo czerwcowe, a następnie fatimskie.

  9. W piątek o godz. 19 na plebanii spotkanie Grupy biblijnej.

  10. W przyszłą niedzielę wolontariusze Caritas będą po Mszach Świętych zbierali ofiary do puszek dla naszych podopiecznych.