Ogłoszenia – 11 Niedziela Zwykła – 16.06.2024 r.

  1. W minionym tygodniu zostały posadzone nowe krzewy. Zarówno wokół kościoła, jak i przy plebanii.

  2. Dziś po Mszach Świętych wolontariusze Caritas zbierają ofiary do puszek dla naszych podopiecznych. Za wszelkie ofiary składam serdeczne „Bóg zapłać”.

  3. Przypominam, że nabożeństwa ku czci Serca Pana Jezusa sprawowane są: w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9, zaś w tygodniu po Mszach Świętych.

  4. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, a w piątek św. Alojzego Gonzagi.

  5. W piątek o godz. 17 Msza Święta wotywna o Bożym Miłosierdziu, a po niej Koronka do Miłosierdzia Bożego. Następnie wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo czerwcowe i możliwość adoracji do godz. 19.

  6. W sobotę kancelaria parafialna będzie nieczynna.

  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17 nabożeństwo do św. o. Pio, a po nim Msza Święta zbiorowa zakończona indywidualnym błogosławieństwem relikwiami. A o godz. 18 spotkanie Rady Parafialnej – proszę o modlitwę o owocność tego spotkania.