Ogłoszenia – 13 Niedziela Zwykła – 30.06.2024 r.

1. Dziękuję za ofiary złożone wczoraj na Daninę św. Piotra, czyli wsparcie dzieł charytatywnych papieża.

2. W tym tygodniu w liturgii: w środę święto św. Tomasza, apostoła, a w sobotę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

3. Jutro o godz. 16.40 modlitwa wypominkowa, a o godz. 17 Msza Święta za zmarłych zgłoszonych w wypominkach.

4. W czwartek, pierwszy miesiąca, o godz. 8 Msza Świętą wotywna o Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie, a po niej nabożeństwo pierwszoczwartkowe.

5. W piątek, pierwszy miesiąca, od godz. 16 możliwość skorzystania ze spowiedzi. O godz. 17 Msza Święta wotywna o Najświętszym Sercu Jezusa, a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszopiątkowe. Od godz. 18.15 kolejna możliwość skorzystania ze spowiedzi i o godz. 19 dodatkowa Msza Święta.

6. W sobotę, pierwszą miesiąca, o godz. 16.15 spotkanie Róż różańcowych, a o godz. 17 nabożeństwo do św. Jadwigi Królowej i Msza Święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi.

7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na potrzeby gospodarcze naszej parafii (sfinalizowanie zakupu dwóch relikwiariów), a z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Świętej o godz. 11 nabożeństwo eucharystyczne i procesja.

8. Od przyszłej niedzieli – w niedziele lipca i sierpnia wakacyjny układ Mszy Świętych tzn. o godz. 9, 11 i 12.30. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 17.