Ogłoszenia – 14 Niedziela Zwykła – 07.07.2024 r.

  1. Przypominam, że zgodnie z tradycją, w lipcu i sierpniu w niedziele Msze Święte odprawiane są o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy Świętej o godz. 17.00.

  2. Przypominam też, że w niedziele lipca o godz. 8.30 nie ma Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Maryi.

  3. W tym tygodniu w liturgii: jutro wspomnienie św. Jana z Dukli, w czwartek święto św. Benedykta, patrona Europy, w piątek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, a w sobotę świętych pustelników: Andrzeja Świerada i Benedykta.

  4. W środę Msza Święta o godz. 17 zostanie odprawiona w 30. rocznicę powstania w naszej wspólnocie Legionu Maryi. Po Mszy Świętej członkowie grupy zapraszają na poczęstunek do Sali na chórze.

  5. W sobotę o godz. 17 będzie odprawiona Msza Święta wotywna o Duchu Świętym. Z racji rocznicy śmierci Elżbiety Bonifacji, córki św. Jadwigi Królowej, zostanie ona odprawiona w intencji rodziców i rodzin po utracie dziecka. Po Mszy Świętej nabożeństwo fatimskie.

  6. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą jako wsparcie dla powstającej na Mysiadle parafii bł. ks. Jerzego Popiełuszki.